Languages

Fixturlaser

HAKKIMIZDA

BİZİM DÜNYAMIZA HOŞGELDİNİZ

ACOEM AB 1984 yılından beri dünya genelindeki pek çok sanayi kuruluşuna daha kârlı ve sürdürülebilir üretim gerçekleştirmeleri konusunda yardımcı olmuştur. Bugün bulunduğumuz yere normların ötesine geçebilme ve geleneksel yöntemlerden farklı hareket etme cesaretine sahip olduğumuz için ulaştık. Her zaman hata yapmak ya da yeni yollar keşfetmek için cesaretimiz vardı. Bugün ise yeteneğimiz, kararlılığımız ve bilgimiz sayesinde kullanıcı dostu kaplin ayarı konusunda küresel bir aktör ve yenilikçi bir lider konumundayız.

 

SÜRDÜRÜLEBİLİR YENİLİKLER

Sektörde geçirdiğimiz 30 yıl boyunca, herkesten daha fazla çalışarak pek çok farklı tasarıma imza attık ve deneyimler elde ettik. Bizim bu çalışmalarımızı gören bazı kişiler bizi iflah olmaz yenilikçiler olarak görürken bazıları da sadece inovasyona kanalize olduğumuzu düşündü. Elbette hepsinin bir haklılık payı olabilir ancak biz bu azim ve kararlılığa sahip olmasaydık, sektörde dokunmatik ekranı sunan ilk şirket olamazdık. Ya da gözle görülebilir lazer teknolojisine sahip, çift lazer kafası ile ölçüm yapan kaplin ayar cihazları alanında öncü olamazdık.

Yıllar boyunca kaliteden asla ödün vermemeyi ve yüksek teknolojiyi ürün tasarımlarımıza ve özelliklerine entegre ederek her zaman daha yeni ve hiç keşfedilmemiş ürünler ortaya koymayı süreklilik haline getirmeyi öğrendik. Bunu yaparak sektörümüzün lider yenilikçilerinden biri haline geldik. Makina aşınmalarını, üretim duruşlarını ve bakım maliyetlerini azaltmanın yanı sıra, çevrenin korunmasına da yardımcı olduk. Doğal kaynakların giderek azaldığı günümüzde,kaplin ayarlarının daha da hassas yapılmasını sağlayarak daha sürdürülebilir bir dünyaya sahip olunmasına katkıda bulunabilirsek çok mutlu oluruz.

GERÇEK KARARLILIK

Başarımızın temel nedenlerinden biri kararlılığımızın sağlam olmasının yanısıra her zaman pazar ihtiyaçlarını dikkatle ve özenle anlamaya çalışmamızdır. 70'i aşkın ülkedeki uzman çalışanlarımız ve özel bayilerimiz, kuşkusuz bizim en önemli varlığımızdır. Memnuniyet ve ekip ruhu bizim için çok önemlidir ve her zaman öncelik listemizin en üstünde yer almaktadır. Çok çeşitli sanayiler ve üretim süreçlerindeki deneyimlerimizle, son kullanıcılarımızın sorunlarını ve gereksinimlerini tam olarak biliyoruz. İşimizi tutkuyla yapıyoruz ve küresel endüstrideki her türlü ayarsızlığı giderme isteğiyle motive oluyoruz.

MÜKEMMEL KULLANILABİLİRLİK

Tasarımlarımızın aynı zamanda kullanıcı dostu olmasına dikkat etmemiz sayesinde geliştirdiğimiz yeni ürünler daha akıllı, daha işlevsel ve daha kullanışlı hale gelmektedir. Endüstriyel ortamlar zorludur, içinde çalışması çok güç ve zaman kısıtlıdır. Bu sebeple gereksiz özelliklerle donatılmış, karmaşık kullanıcı arayüzlerine sahip ve montajı zor olan donanımlar tercih edilmemektedir.

Kullanılabilirlik ve kullanıcı dostu tasarımlar, yalnızca bizim için değil aynı zamanda müşterilerimiz için de çok önemlidir. Bu sebeple öğrenilmesi kolay ve çabucak bir araya getirilebilecek ürünler tasarladık. Gerekli olmayan işlevleri ortadan kaldırarak, hayatı kullanıcılarımız için daha kolay hale getirirken büyük olasılıkla rakiplerimiz için biraz zorlaştırdık.